usuwanie wgniecen

Usuwanie wgnieceń Kraków

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne usługi usuwania wgnieceń w karoserii wyspecjalizowaną metodą PDR, dzięki której można pozbyć się wgnieceń powstałych podczas silnego gradobicia lub w wyniku drobnych stłuczek parkingowych, bez konieczności kosztownego lakierowania. Metoda PDR, czyli Paintless Dent Repair polega na całkowicie nieinwazyjnym dla lakieru samochodowego wciąganiu i wypychaniu wgnieceń w blasze, dzięki czemu pozwala przywrócić pierwotny wygląd karoserii bez korzystania z usług lakierniczych. Dzięki wykorzystywaniu specjalnych kluczy, dźwigni oraz narzędzi najwyższej jakości, już w kilka godzin przywracamy blachę samochodową do jej stanu przed uszkodzeniem. Nasi wprawieni specjaliści z wysokim skupieniem podchodzą do każdego zlecenia, aby zadbać o jakość usługi. Zapewnia to, że praca zostaje wykonana profesjonalnie oraz z największą starannością, a wgniecenia powstałe w wyniku nieszczęśliwych wypadków odchodzą w niepamięć.

O nas

S-Point Kraków to miejsce, w którym każdego miłośnika motoryzacji traktujemy jak członka wielkiej zmotoryzowanej rodziny. Nasz zespół tworzą specjaliści zrodzeni z pasji, doświadczenia i umiejętności. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem i starannością. Chcemy, aby Twój samochód wyjeżdżając z naszego garażu był prawdziwym majstersztykiem!

Nasz salon zlokalizowany w Krakowie, zajmuje się szeroko pojętym auto detailingiem. Oferujemy kosmetykę samochodową, naprawy lakiernicze i blacharskie, zabezpieczenie lakieru foliami ochronnymi PPF lub powłokami polimerowymi oraz zaawansowanym tuningiem wizualnym i mechanicznym.

Zostawiając Swój samochód w naszym garażu możesz mieć pewność, że trafił w dobre ręce!

Oferta

usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń

Korzystamy z bezinwazyjnej metody PDR do usuwania wgnieceń w karoserii powstałych po gradobiciu lub w wyniku drobnych szkód parkingowych.

Renowacja lakieru

Renowacja lakieru

Polerowanie lakieru przywraca salonowy wygląd pojazdu. To proces usuwania rys, przebarwień oraz wszelkich niedoskonałości bez konieczności ponownego lakierowania.

Powłoki ceramiczne

Powłoki ochronne

Powłoki ochronne na lakier zapewnią głębie koloru oraz wysoki efekt połysku. Zabezpieczą lakier pojazdu przed czynnikami zewnętrznymi, mającymi niekorzystny wpływ na stan powłoki lakierniczej.

Oklejanie foliami

Folie ochronne

Folie ochronne PPF doskonale zabezpieczą elementy zewnętrzne Twojego pojazdu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zwiększą jego walory wizualne.

Smart Repairs

Naprawy Smart

Smart Repair to odpowiedź na tradycyjne drobne naprawy blacharskie oraz sposób na renowacje tapicerki. Takie rozwiązanie wiąże się z krótkim czasem realizacji i niższymi kosztami.

Tuning

Tuning pojazdu

Zmiana koloru lakieru, montaż pakietów wizualnych, elementów zawieszania, układów wydechowych i dolotowych, nie tylko zwiększą osiągi Twojego auta, ale także nadadzą mu sportowego charakteru.

Renowacja wnętrza

Detailing wnętrza

Czyste i estetyczne wnętrze samochodu zapewni Tobie oraz Twoim pasażerom wysoki komfort jazdy oraz radość z podróżowania.

Blacharstwo tradycyjne

Blacharstwolakiernictwo

Tradycyjne naprawy lakiernicze oraz blacharskie. Lakierujemy elementowe części karoserii. Wykonujemy naprawy blacharskie z polisy ubezpieczeniowej.

Realizacja

Dołącz do grona wielu zadowolonych klientów S-Point Kraków. Zobacz nasze wybrane realizacje i sprawdź co możemy Ci zaoferować.
S-Point: Usuwanie wgnieceń Kraków, usuwanie wgniotek gradowych, folie ochronne PPF, folia i powłoka ochronna samochodu, auto detaling, oklejanie samochodu, renowacja lakieru - Kraków.

Opinie Klientów

O jakości naszych usług najlepiej informuje opinia zadowolonych Klientów.

klient

Polecam w 100% już kilka razy korzystałem z usług i z ręka na sercu mogę polecić . Świetny kontakt , miła obsługa , rzeczowe podejście do tematu i ekspresowe wykonanie usługi . W tej firmie nie ma rzeczy niemożliwych.

klient

Korzystałem u Nich z usługi usunięcia wgniecenia. Wgniecenie bardzo duże i na przetłoczeniu, w S Point naprawili mi to bez śladu . Polecam - rewelacja.

klient

Konkretni fachowcy. Profesjonalne podejście do klienta i usługi. Pracują na profesjonalnych materiałach czego wyrazem jest końcowy efekt. Serdecznie polecam.

Samochód zastępczy

Oferujemy samochód zastępczy na czas pracy przy Twoim samochodzie. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas auto nie odbiegało standardem od pojazdu, którym poruszasz się na co dzień.

samochód zastępczy