Blacharstwo i lakiernictwo – S-POINT CAR SPA & BODY REPAIR

Blacharstwo i lakiernictwo

Naprawy lakiernicze – tradycyjne

Stosujemy najnowocześniejsze technologie w naprawach tradycyjnych. Jeżeli nie jesteśmy w stanie usunąć uszkodzenia metodą lakierowania miejscowego, stosujemy tradycyjne lakierowanie całoelementowe. Zalecane jest lakierowanie całych elementów w przypadku, gdy uszkodzeń jest kilka na danym elemencie lub element jest dużą płaską powierzchnią (jak maska czy dach). Nasz salon wykonuje wszystkie usługi lakierowania całoelementowego. Niezależnie od tego czy jest to lakierowanie całego elementu łącznie z jego wymianą, lakierowanie z wykorzystaniem szpachlowania czy lakierowanie wierzchnie zwane cieniowaniem. Usługi wykonywane są w warunkach komory bezpyłowej oraz wymaganej technologicznie temperaturze i czasie.

Naprawy blacharskie – tradycyjne

W pierwszej kolejności stosujemy szybkie naprawy miejscowe na poszyciu (bezlakierowe usuwanie wgnieceń, naprawy panelowe). Jeśli uszkodzenie dotyczy elementów konstrukcyjnych oraz wzmocnień, stosujemy tradycyjne naprawy blacharskie.

W naszym slaonie wykonujemy wszystkie naprawy blacharskie:

  • Naprawa częściowa
  • Wybudowanie/wbudowanie, przezbrojenie (części naprawiane oraz nowe)
  • Pomiary po naprawcze

Usługi wykonywane są z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi:

  • Rama blacharska (pomiarowo – naprawcza)
  • Urządzenia diagnostyczne
  • Urządzenia spawalnicze, zgrzewarki, spotery itp (w tym tak że do elementów karoserii aluminiowej)
  • Przecinarki

Blacharstwo alternatywne wykorzystujące między innymi technologię PDR (ang. Paintless Dent Repair). Nie wszystkie uszkodzone elementy (o ugięciu blachy i z uszkodzeniem lakieru) wymagają szpachlowania. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie wykonać naprawę blacharską w oparciu o technologię PDR, aby na naprawianym elemencie nie znalazł się ani gram szpachli. Zaznaczyć jednak trzeba, że nie we wszystkich przypadkach można wykonać naprawę tą technologią

Facebook