Powłoki ceramiczne

Powłokiochronne

Folie ochronne PPF doskonale zabezpieczą elementy zewnętrzne Twojego pojazdu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zwiększą jego walory wizualne.

usuwanie wgniecen

Usuwaniewgnieceń

Korzystamy z bezinwazyjnej metody PDR do usuwania wgnieceń w karoserii, powstałych po gradobiciu lub w wyniku drobnych szkód parkingowych.

oklejanie foliami

Folieochronne

Oklejanie lakieru foliami ochronnymi PPF przede wszystkim zabezpieczy Twój samochód, ale również doda mu walorów estetycznych.

O nas

S-Point to miejsce, w którym każdego miłośnika motoryzacji traktujemy jak członka wielkiej zmotoryzowanej rodziny. Nasz zespół tworzą specjaliści zrodzeni z pasji, doświadczenia i umiejętności. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem i starannością. Chcemy, aby Twój samochód wyjeżdżając z naszego garażu był prawdziwym majstersztykiem!

Nasz salon zajmuje się szeroko pojętym auto detailingiem. Oferujemy kosmetykę samochodową, naprawy lakiernicze i blacharskie, zabezpieczenie lakieru foliami ochronnymi PPF lub powłokami polimerowymi oraz zaawansowanym tuningiem wizualnym i mechanicznym.

Zostawiając Swój samochód w naszym garażu możesz mieć pewność, że trafił w dobre ręce!

Oferta

usuwanie wgnieceń

Usuwaniewgnieceń

Korzystamy z bezinwazyjnej metody PDR do usuwania wgnieceń w karoserii powstałych po gradobiciu lub w wyniku drobnych szkód parkingowych.

Renowacja lakieru

Renowacjalakieru

Polerowanie lakieru przywraca salonowy wygląd pojazdu. To proces usuwania rys, przebarwień oraz wszelkich niedoskonałości bez konieczności ponownego lakierowania.

Powłoki ceramiczne

Powłokiochronne

Powłoki ochronne na lakier zapewnią głębie koloru oraz wysoki efekt połysku. Zabezpieczą lakier pojazdu przed czynnikami zewnętrznymi, mającymi niekorzystny wpływ na stan powłoki lakierniczej.

Oklejanie foliami

Folieochronne

Folie ochronne PPF doskonale zabezpieczą elementy zewnętrzne Twojego pojazdu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zwiększą jego walory wizualne.

Smart Repairs

NaprawySmart

Smart Repair to odpowiedź na tradycyjne drobne naprawy blacharskie oraz sposób na renowacje tapicerki. Takie rozwiązanie wiąże się z krótkim czasem realizacji i niższymi kosztami.

Tuning

Tuningpojazdu

Zmiana koloru lakieru, montaż pakietów wizualnych, elementów zawieszania, układów wydechowych i dolotowych, nie tylko zwiększą osiągi Twojego auta, ale także nadadzą mu sportowego charakteru.

Renowacja wnętrza

Detailingwnętrza

Czyste i estetyczne wnętrze samochodu zapewni Tobie oraz Twoim pasażerom wysoki komfort jazdy oraz radość z podróżowania.

Blacharstwo tradycyjne

Blacharstwolakiernictwo

Tradycyjne naprawy lakiernicze oraz blacharskie. Lakierujemy elementowe części karoserii. Wykonujemy naprawy blacharskie z polisy ubezpieczeniowej.

Realizacja

Dołącz do grona wielu zadowolonych klientów. Zobacz nasze wybrane realizacje i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Opinie klientów

O jakości naszych usług najlepiej informuje opinia zadowolonych klientów.

klient

Polecam w 100% już kilka razy korzystałem z usług i z ręka na sercu mogę polecić . Świetny kontakt , miła obsługa , rzeczowe podejście do tematu i ekspresowe wykonanie usługi . W tej firmie nie ma rzeczy niemożliwych.

klient

Korzystałem u Nich z usługi usunięcia wgniecenia. Wgniecenie bardzo duże i na przetłoczeniu, w S Point naprawili mi to bez śladu . Polecam - rewelacja.

klient

Konkretni fachowcy. Profesjonalne podejście do klienta i usługi. Pracują na profesjonalnych materiałach czego wyrazem jest końcowy efekt. Serdecznie polecam.

Samochód zastępczy

Oferujemy samochód zastępczy na czas pracy przy Twoim samochodzie. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas auto nie odbiegało standardem od pojazdu, którym poruszasz się na co dzień.

samochód zastępczy