Folie ochronne

Folie ochronne PPF skutecznie zabezpieczą elementy karoserii Twojego pojazdu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zwiększą jego walory wizualne.

Folia ochronna samochodu kraków

Zabezpieczenie lakieru folią PPF to obecnie najskuteczniejsza metoda ochrony karoserii samochodu. Zapewnia doskonałą ochronę przed zarysowaniami, odpryskami czy drobnymi przetarciami parkingowymi. Folia ochronna posiada grubość 200 mikronów, jest to znacznie więcej niż popularne folie do zmiany koloru samochodu. Idealnie dopasowanie folii do poszczególnych elementów karoserii gwarantuję brak widocznych różnic między elementami niezabezpieczonymi.

Jednym z największy atutów folii ochronnych jest samoregeneracja pod wpływem temperatury, wystarczą promienie słoneczne lub gorąca woda i po zarysowaniu nie będzie śladu. Jest to jedyna skuteczna metoda na ochronę przed odpryskami od kamieni. W przypadku samochodów używanych, warunkiem do nałożenia folii jest wcześniejsza renowacja lakieru, nawet jeżeli posiada tylko drobne niedoskonałości. Oferta idealnie nadaje się również do zastosowania dla nowego samochodu prosto z salonu.

Zalety folii ochronnych:
  • Najlepsze możliwe zabezpieczenie lakieru
  • Samoregeneracja pod wpływałem ciepła
  • Jest niewidoczna dla oka
  • Po usunięciu folia nie pozostawia śladu na lakierze
  • Gwarancja 10-letniej ochronny
  • Przedłużenie wysokiej wartości samochodu

Oklejanie lakieru bezbarwna folią ochronną

Czas realizacji:

1 - 7 dni

Trwałość:

do 10 lat

Przede wszystkim służy do zabezpieczenia lakieru samochodowego. Dzięki swojej właściwości jaką jest praktyczna zauważalność na lakierze, możliwe jest oklejenie tylko tych elementów karoserii, które są najbardziej padatne na uszkodzenia.

Oklejanie szyb bezbarwną folią ochronną

Czas realizacji:

1 - 2 dni

Zabezpieczenie szyby folią ochronną zwiększy Twoje bezpieczeństwo na drodze podczas opadów deszczu lub śniegu. Ochroni Twoją szybę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak odpryski czy zarysowania od wycieraczek. Właściwości hydrofobowe skutecznie odprowadzają nadmiar wody oraz zapewniają przejrzystość szyby na dłużej. Dobra widoczność zmniejszy zmęczenie w długiej podróży, zwłaszcza w nocy.

Oklejanie folią reflektorów

Czas realizacji:

1 - 2 dni

Trwałość:

do 10 lat

Zabezpieczenie folią kloszy reflektorów i lamp, to doskonała forma ochrony przed zarysowaniem, spiaskowaniem i matowieniem. Folia pomaga utrzymać lampy w czystości, przez co zwiększy Twoje bezpieczeństwo podczas nocnej jazdy samochodem. Dzięki folii możemy zmienić kolor reflektora, co podniesie aspekt wizualny Twojego auta.