Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Korzystamy z bezinwazyjnej metody PDR do usuwania wgnieceń w karoserii powstałych po gradobiciu lub w wyniku drobnych szkód parkingowych.

Usuwanie wgnieceń Kraków

Dzięki technologii PDR (z ang. Paintless Dent Removal) jesteśmy w stanie usunąć niewielkie wgniecenia w karoserii bez konieczności lakierowania, pod warunkiem braku uszkodzenia powłoki lakierniczej lub braku rozciągnięcia materiału. Najczęstszym wykorzystaniem technologii PDR są naprawy karoserii po gradobiciu. Metoda ta sprawdza się w przypadku drobnych szkód parkingowych.Metoda PDR polega na całkowicie nieinwazyjnym dla lakieru samochodowego wciąganiu i wypychaniu wgnieceń w blasze, dzięki czemu pozwala przywrócić pierwotny wygląd karoserii bez korzystania z usług lakierniczych. Dzięki wykorzystywaniu specjalnych kluczy, dźwigni oraz narzędzi najwyższej jakości, już w kilka godzin przywracamy blachę samochodową do jej stanu przed uszkodzeniem. Nasi wprawieni specjaliści z wysokim skupieniem podchodzą do każdego zlecenia, aby zadbać o jakość usługi. Zapewnia to, że praca zostaje wykonana profesjonalnie oraz z największą starannością, a wgniecenia powstałe w wyniku nieszczęśliwych wypadków odchodzą w niepamięć.

Zalety technologii PDR:
  • Niższy koszt naprawy
  • Krótszy czas naprawy
  • Bezinwazyjność metody
  • Przywrócenie karoserii do stanu przed szkodą
  • Naprawa bez zbędnego demontażu elementów
  • Brak szpachli i malowania

Likwidacje szkody gradowej przez ubezpieczyciela

Autocasco obejmuje szkody powstałe w wyniku działań sił natury, a dzięki naszej współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, możesz sprawnie zlikwidować szkodę bezgotówkowo. Należy jedynie zgłosić szkodę i następnie umówić się na oględziny. Na miejscu ocenimy wielkość szkody oraz wycenimy koszty naprawy. Zajmiemy się całą biurokracją.