Mini Cooper S

𝗠𝗜𝗡𝗜 𝗖𝗼𝗼𝗽𝗲𝗿 z założenia jest niezwykle stylowym samochodem, a w wersji 𝗖𝗼𝗼𝗽𝗲𝗿 𝗦, która dysponuje mocą 192 KM pokazuje pazur i udowadnia, że gokartowa frajda z jazdy tym niewielkim autem jest jak najbardziej możliwa. Ten konkretny egzemplarz mogliście już widzieć w 𝗦-𝗣𝗢𝗜𝗡𝗧 jakiś czas temu, ponieważ regularnie odwiedza on naszą firmę po kolejne modyfikacje wizualne i mechaniczne.

image
image

Zmiany, które przeprowadziliśmy do tej pory: montaż wydajniejszego układu hamulcowego z wersji 𝗝𝗼𝗵𝗻 𝗖𝗼𝗼𝗽𝗲𝗿 𝗪𝗼𝗿𝗸𝘀, dopasowanie i montaż ultralekkich felg 𝗢𝗭 𝗥𝗮𝗰𝗶𝗻𝗴 𝗨𝗹𝘁𝗿𝗮𝗹𝗲𝗴𝗴𝗲𝗿𝗮 𝟭𝟳", podniesienie mocy silnika, zabezpieczenie całości nadwozia oraz kilku dekorów wewnętrznych eleganckim i przyciągającym wzrok PPF-em STEK Poland 𝗗𝗬𝗡𝗢𝗱𝗮𝗺𝗮𝘀𝗰𝘂𝘀-𝗯𝗹𝗮𝗰𝗸.

Podczas ostatniej wizyty samochód otrzymał od nas dodatkowo oklejenie przedniej szyby atermiczną folią z serii 𝗨𝗹𝘁𝗿𝗮𝘃𝗶𝘀𝗶𝗼𝗻 𝗖𝗵𝗮𝗺𝗲𝗹𝗲𝗼𝗻, chroniącą wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem i promieniami UV. Na życzenie Klientki obszyliśmy także kilka elementów wnętrza alcantarą z przeszyciami z czerwonej nici (boczki drzwiowe, obramówki nawiewów, podłokietnik i kierownica). Być może ta realizacja będzie także inspiracją dla Was! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Z przyjemnością zrealizujemy pomysły dotyczące modyfikacji Waszych samochodów!

imageimageimageimageimageimage